کاملا آنلاین

از آنجا که در این سیستم تراکنش ها در بستر GPRS به صورت آنلاین به سرور انتقال می یابد، امکان اخذ گزارشات مربوط به تراکنش ها به صورت لحظه اي و همچنین رصد لحظه اي وضعیت اتوبوس ها امکانپذیر است.

یکپارچگی زیر سیستم ها

در این پروژه، با حذف سیستم هاي جزیره اي، زیرسیستم هاي AVL ،AFC ،RTPIS ،تعرفه و حسابداري و حتی مکاتبات و اتوماسیون اداري با هم تلفیق شده و به صورت یکپارچه در اختیار کاربران و مدیران قرار می گیرد.

پیاده سازی بصورت SaaS

کلیه عملیات در این سیستم، بر اساس مدل SaaS ودر بستر Cloud پیاده سازي می شود. لذا هر شهری در هر نقطه از کشور می تواند بر اساس نیاز خود این سیستم را خریداري نماید و از طریق وب و به صورت مجزا به کلیه امکانات سیستم دسترسی داشته باشد. .

صدور تعرفه الکترونیک و حذف کاغذ

صدور تعرفه ها بصورت الکترونیک ضمن دسترسی هرچه سریع تر به بلیط های الکترونیکی و آنلاین، باعث حذف هزینه های سربار چاپ انواع بلیط های کاغذی و کارتی خواهد شد.

about image

درباره سیستم

از ارکان اساسی خدمات رسانی سیستم حمل و نقل عمومی به ویژه اتوبوسرانی نظم است که در صورت وجود عوامل ناخواسته اي مثل ترافیک ، شرایط جوي و یا نقص فنی وسیله نقلیه ، کیفیت عملکرد اتوبوسرانی را تحت الشعاع قرار می دهد .

از سوی دیگر محدوده وسیع خدمات رسانی اتوبوسرانی شهري ، تعدد ناوگان و محدودیت هاي کنترل کیفیت و نظارت از طریق نیروي انسانی، مستلزم بهره گیري از روشهاي نوین مدیریت حمل و نقل شهري است. در این راستا سیستم مدیریت هوشمند ناوگان حمل و نقل عمومی مانا با یکپارچه سازی سیستم های موقعیت یابی خودکار (AVL)، جمع آوري خودکار کرایه (AFC)، حسابداري، تعرفه و اطلاع رسانی ایستگاهی (RTPIS) زیرساخت لازم برای هوشمند سازی این صنعت را فراهم ساخته است.

دستگاه ها و سرویس ها

transport image

AVL

سامانه مکانیابی خودرو

transport image

کارتخوان

کارتخوان آنلاین و آفلاین

transport image

کنسول راننده

دستگاه کنسول راننده

transport image

مینی کنسول

دستگاه مینی کنسول راننده

شمای کلی سیستم

worker image

موارد استفاده از دستگاه

دستگاه ها قابلیت تغییر کاربری برای سایر استفاده های شهری و شرکتی می باشد

worker image

خطوط اتوبوسرانی

worker image

خطوط مترو

worker image

تاکسیرانی

worker image

سازمان ها

worker image

سالن های سینما

worker image

باشگاه ها

درباره تولیدکننده

شرکت دانش بنیان مانا اندیشه ستاره خاوران، با تکیه بر دانش و توانمندی کارشناسان خبره، پس از دو سال تحقیق و بررسی بازار و تکنولوژی های موجود در زمینه تولید دستگاه های مرتبط با سامانه حمل و نقل هوشمند، توانسته است در بخش طراحی و تولید سخت افزار دستگاه های کارتخوان آفلاین و آنلاین، کنسول راننده، سامانه AFC، AVL، RTPIS و سیستم های حسابداری مورد نیاز و تعرفه به موفقیت رسیده و این سیستم را بعنوان یک محصول دانش بنیان نوع یک به ثبت برساند. این سیستم در حال حاضر در شهر تبریز که سومین کلانشهر کشور هست در حال بهره برداری و استفاده می باشد. تکنولوژی مورد استفاده در این دستگاه ها مشابه با دستگاه های وارداتی به کشور بوده که در حال حاضر در شهرهای تهران و مشهد استفاده می شوند. لازم به ذکر است که رضایت کامل از عملکرد این سیستم در اتوبوسرانی شهر تبریز وجود دارد.

تماس با ما

سوالات و نظرات خود را می توانید با استفاده از فرم زیر برای ما ارسال کنید